کارخانه فضل الکتریک

درباره ما

مجتمع عظیم فضل الکتریک با نام تجاری ایران الکتریک پیشگام در صنعت کلید وپریز در سال 1361 با هدف بهره گیری از دانش روز با طراحی و تولید انواع کلیـد و پریز خانگی و صنعتی در زمینی به مساحت 4 هکتار احداث گردید . این مجتمع هم اکنون با زیر بنای 25000 متر مربع و بهـره گیری از دستگاه های مـدرن و تمام اتوماتیـک در راستای تأمیـن نیـازهای داخلـی و خارجـی احـداث و با اعتمـاد به کار گروهـی و آمـوزش مستمـر و مؤثـر و داشتن واحـدهای تحقیـق و توسعـه (R & D) -طراحی و مهندسی– قالبسازی – پرسکاری سرد – تزریـق پلاستیک – سری تراشی –شیشه – آبکاری یا روکش فلزی – خطوط پاشش رنگ مایع –رنگ پودری- مونتاژ –کنتـرل کیفیت در سالن های کاملا مجــزا با همـراهـی طراحــان و مهنـدسیــن متخصص محصــولات خـود را با رعــایت بالاتـــرین اصـــول و موازیــن ایمنــی و زیست محیطـی طبـق استانــدارد ملـی ایـــران و بکارگیـری سیستـم های تضمیـن کیفیـت (ISO 9001-2015) ، (ISO 14001-2015) ، (ISO 45001-2018) ، (ISO 10002-2018) ، (ISO 10004-2018) ، (ISO 17025-2017) در راستـای تأمیـن نیــاز مشتـریان تولیـد و به بـازارهای داخلـی و خارجـی عرضــه می نمـاید. که در این راستا روند رو به رشد صـادرات این شرکت در صنعت کلیـد و پریـز در کنار تولید کنندگان بنام خارجی موجب افتخار برای خانواده ایـران الکتریک می باشـد.

چشم انداز شرکت صنایع فضل الکتریک

چشم انداز ما در مجموعه فضل الکتریک آینده ای رو به رشد می باشد و ما در افق سال 1401 طیف وسیعی از کلید و پریزها و قطعات هم ردیف را تولید خواهیم کرد و در این راستا بخش قابل توجهی از نیاز کشور به محصولات هوشمند را مرتفع خواهیم ساخت.

مزیت رقابتی ما در افق 1401 برند ایران الکتریک، توسعه کیفیت و گسترش کانال های توزیع در بازارهای داخلی و خارجی خواهد بود.

عملکرد ما در راستای حمایت و تقویت مصالح اجتماعی، رفاه کارکنان و حفظ محیط زیست در چارچوب الزامات استانداردهای مرتبط، حفظ جایگاه رهبری در بازارهای داخل و حضور در بازارهای خارجی می باشد.

خط مشی شرکت صنایع فضل الکتریک

شرکت صنایع فضل الکتریک به عنوان یکی از شرکتهای بزرگ تولید کلید و پریز و قطعات همردیف می باشد، که با درک عمیق ضرورت بهبود مستمر و با هدف نیل به تعالی سازمانی و تبدیل شدن به با ارزشترین و قابل احترام ترین برند، گامهای بلندی را در جهت استقرار سیستم های جامع مدیریتی برداشته است.

از دیدگاه مدیریت ارشد، توسعه پایدار فعالیتهای سازمان، وابسته به رضایتمندی مشتریان و حفظ و ارتقاء سطح سلامت کارکنان به عنوان با ارزش ترین سرمایه های شرکت و حفظ محیط زیست و ایمن بودن محیط کار می باشد. بنابراین با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS و سیستم های رسیدگی به نظرات و شکایات مشتریان و نتایج اثربخش این سیستم ها، خود را به تحقق موارد ذیل متعهد می داند:

  • مصرف بهینه منابع زیست محیطی
  • ارتقاء سطح رضایت مشتریان
  • افزایش سهم بازار و افزایش تولید و تنوع محصولات
  • ارتقاء سطح کیفی محصولات
  • افزایش سطح ایمنی و شرایط محیط کار

از آنجا که پیاده سازی و نگهداری موثر سیستم ها و در نهایت بهبود مستمر کلیه فعالیتهای سازمان بدون همکاری، همدلی و مشارکت عموم کارکنان میسر نمی باشد، لذا از کلیه همکاران انتظار می رود علاوه بر درک مفاهیم مندرج در این خط مشی، از حداکثر توانایی های خود جهت تحقق اهداف مورد اشاره و حرکت به سمت بهبود مستمر و جلب رضایت ذینفعان بهره گیرند.

مدیریت ارشد سازمان نیز متعهد به برآورده شدن خواسته های مشتریان و ذینفعان و پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و تحت کنترل داشتن خطرات شغلی در جهت حرکت به سمت بهبود مستمر می باشد.