کارخانه فضل الکتریک

درباره ما

مجتمـــــع تولیـــدی عظیــــــم فضــــل الکـــــتریـک بـا نـام تجـــــــــاری ایــــران الکــــتریک پیشگام در صنعت  کلید و پریز در سال ۱۳۶۱ با هدف بهره گیری از  دانش روز، با طراحی و تولید انواع کلید و پریز خانگی و صنعتی در زمینی به مساحت ۴ هکتار احداث گردید .این مجتمع هم اکنون با زیر بنای ۲۵۰۰۰ متر مربع و بهره گیری از دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک و همچنین با اعتماد به کار گروهی ، آموزش مستمر و مؤثر و داشتن واحد های تحقیق و توسعه (R&D) – طراحی و مهندسی – قالبسازی – پرسکاری سرد – تزریق پلاستیک – سری تراشی – شیشه – آبکاری (روکش گالوانیزه) – خطوط  رنگ مایع الکترواستاتیک – رنگ پودری الکترواستاتیک – مونتاژ – آزمایشگاه کنترل کیفیت، در سالن های کاملا مجزا با همراهی طراحان و مهندسین متخصص توانسته است  محصولات خود را با رعایت بالاترین اصول و موازین ایمنی و زیست محیطی طبق استاندارد ملی و بین المللی و بکارگیری سیستم های تضمین کیفیت : (ISO 2015-9001)   ,   (ISO 2015-14001) , (ISO 2018-14001)  ,  (ISO 2018-45001) , (ISO 2018-10002) , ( ISO 2018-10004)  ,(ISO 2017-17025) در راستای تأمین نیاز مشتریان تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. قابل ذکر است که صادراتِ این شرکت در صنعت کلید و پریز،  نام این مجموعه را  در کنار رقبای تولید کننده به نام خارجی قرار داده است، که این امر موجب افتخاری بزرگ برای خانواده  ایـــران الکــــتریک است.

چشم انداز شرکت صنایع فضل الکتریک

چشم انداز ما در مجموعه فضل الکتریک آینده ای رو به رشد می باشد و ما در افق سال 1401 طیف وسیعی از کلید و پریزها و قطعات هم ردیف را تولید خواهیم کرد و در این راستا بخش قابل توجهی از نیاز کشور به محصولات هوشمند را مرتفع خواهیم ساخت.

مزیت رقابتی ما در افق 1401 برند ایران الکتریک، توسعه کیفیت و گسترش کانال های توزیع در بازارهای داخلی و خارجی خواهد بود.

عملکرد ما در راستای حمایت و تقویت مصالح اجتماعی، رفاه کارکنان و حفظ محیط زیست در چارچوب الزامات استانداردهای مرتبط، حفظ جایگاه رهبری در بازارهای داخل و حضور در بازارهای خارجی می باشد.

خط مشی شرکت صنایع فضل الکتریک

شرکت صنایع فضل الکتریک یکی از شرکتهای بزرگ تولید کلید و پریز و قطعات همردیف می باشد، که با درک ضرورت بهبود مستمر و تبدیل شدن به قابل احترام ترین و باارزشترین برند، گامهای بلندی را در جهت استقرار سیستمهای مدیریتی برداشته است.

از دیدگاه مدیریت ارشد سازمان:

الف: توسعه پایدار فعالیتهای سازمان، وابسته به رضایتمندی و حفظ مشتریان می باشد. بنابراین همواره سعی داشته از طریق تولید و عرضه محصولات با کیفیت، موجبات اطمینان خاطر مشتریان خود را فراهم نماید. همچنین به اصل مشتری مداری اعتقاد راسخ داشته و با شناسایی نیازها و خواسته ها و الزامات قوانین و مقررات برون سازمان و درون سازمانی مرتبط با مشتریان، همواره سعی در تولید و ارائه محصولات با بالاترین و بهترین کیفیت و شرایط را دارد.

ب: کارکنان سازمان به عنوان سرمایه های انسانی سازمان می باشند. بنابراین حفظ ایمنی و سلامت شغلی آنها در محیط کار جزو وظایف و تعهدات شرکت می باشد.

ج: سعی بر آن شده تا تمامی کارکنان در چهارچوب سازماندهی موجود و بر اساس روش های اجرایی و دستورالعملهای مدون اعلام شده، مسئولیتهای خود را به خوبی انجام دهند و بدین طریق روند بهبود مستمر در کلیه فعالیتها و فرآیندها قابل رویت باشد.

د: به لحاظ احترام به قوانین حاکم بر کشور و توجه به محیط زیست، رعایت اصول زیست محیطی الزامی می باشد و در این راستا نسبت به شناسایی و بررسی جنبه های زیست محیطی اقدامات لازم و موثر انجام گردیده است.

ه: این شرکت با توجه و بررسی کلیه نیازها و الزامات ذینفعان، در صدد رفع و تامین کلیه این نیازها و الزامات می باشد.

به منظور تحقق موارد ذکر شده، شرکت صنایع فضل الکتریک، سیستمهای مدیریت  IMS و ISO10002-2018 و ISO1004-2018 را جهت انجام فعالیتهای خود و حرکت در جهت بهبود مستمر انتخاب نموده و سعی در اجرای اثربخش آنها دارد و در این راستا خود را متعهد به تحقق موارد ذیل در سال 1402 می داند:

–              افزایش تولید و سهم بازار

–              افزایش سطح سلامت شغلی کارکنان

–              توجه به عوامل زیست محیطی

–              ارتقاء سطح رضایت مشتریان

–              افزایش سبد محصولات

از آنجا که پیاده سازی و نگهداری مؤثر سیستمهای طرح ریزی شده و در نهایت بهبود مستمر کلیه فعالیتهای سازمان بدون همکاری و همدلی و مشارکت عموم کارکنان میسر نمی باشد، لذا از کلیه همکاران انتظار میرود علاوه بر درک مفاهیم مندرج در این خط مشی، از حداکثر توانایی های خود، در جهت رعایت الزامات قانونی و مقرراتی ابلاغ شده از سوی سازمانهای قانون گذار و قوانین داخلی و تحقق موارد اشاره شده در این خط مشی و حرکت به سمت بهبود مستمر و جلب رضایت ذینفعان بهره گیرند.

همچنین اینجانب به عنوان مدیریت ارشد سازمان با اعتقاد کامل و عزمی راسخ، از سیستمهای طرح ریزی شده، پشتیبانی نموده و متعهد به برآورده شدن خواسته های مشتریان، ذینفعان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و تحت کنترل داشتن خطات سلامت و ایمنی شغلی کارکنان و حرکت به سمت بهبود مستمر بوده و در این راستا کلیه منابع لازم را تامین می نمایم. ضمنا به نقش و مسئولیت تمامی کارکنان شرکت در راستای تحقق موارد فوق اعتقاد کامل دارم.

خط مشی تنظیم شده در کل سازمان ابلاغ و به جهت حصول اطمینان از سازگاری با شرایط موجود، مورد بازنگری قرار می گیرد.